Het hangt heel erg van de groepsgrootte af, welke spellen je kunt spelen. Bij sommige spellen is het voordeel dat je met veel kinderen bent, bij andere spellen juist niet. Soms is het lastig om een kleine groep (maximaal 10 kinderen) verschillende spelen aan te bieden en niet wekelijks op hetzelfde terug te hoeven vallen. Met deze workshop laten we je nieuwe spelen ervaren, met en zonder spelmateriaal, die met een kleine groep, zowel binnen als buiten te spelen zijn.
In deze workshop: – Ervaar je spelen die geschikt zijn om met een kleine groep binnen of buiten te spelen met en zonder materialen. – Ervaar je hoe de JongNL-methode je kan helpen bij het programmeren van spelen voor kleine groepen en leer je hoe je spelen die voor een grote groep bedoeld zijn aan te passen, zodat ze met een kleine groep te spelen zijn.
Opzet Praktische workshop met spelen die ter plekke gespeeld kunnen worden.
Interesse in deze workshop? Stuur een e-mail naar info@jongnl.nl of neem telefonisch contact met ons op!
Info in het kort
voor wie?
voor iedereen die het lastig vindt om met een kleine groep kinderen verschillende spelen te ondernemen. Voor iedereen die blijft hangen in een paar spelen en nieuwe spelideeën op wilt doen.
datum
op aanvraag
locatie
op aanvraag
tijd
19.30 – 22.00 uur (of in overleg)
kosten
€ 135,00 (tot maximaal 15 personen) meer dan 15? + € 9,00 p.p.